Skip to content Skip to footer
img_miroslav-sylvestr@2x
POKOJNE SI ŠPORTUJ, PIÁNKO AJ NA BOMBY, PRE RADOSŤ, ČI PENIAZE, AVŠAK NIKDY NEZABUDNI NA SVOJE ZDRAVIE.

Centrum športovo-medicínskej diagnostiky je moja srdcovka už nejaký ten rok a aj pri súčasnom návale nových a nových klientov sa to našťastie nemení. Športových lekárov s atestáciou z telovýchovného lekárstva je na Slovensku pomenej a tak centier zaoberajúcich sa preventívnymi prehliadkami športovcov je aktuálne málo. Ťažko povedať, či aj reálne stúpa záujem športovcov o prevenciu, ale určite nás teší Váš záujem.

Naše preventívne prehliadky sú určené všetkým, ktorí majú záujem o svoje  zdravie a športujú, či už rekreačne, teda občasne a pre radosť, alebo pravidelne amatérsky pre zdravie, či profesionálne pre živobytie, dokonca aj pre študentov, ktorí plánujú štúdium na športových školách. Nezáleží, či sú registrovaní alebo neregistrovaní športovci, tí registrovaní majú však výhodu, že im časť sumy za preventívnu prehliadku preplatí zdravotná poisťovňa.

Sídlime vo fitku  Fitfactory v Nemciach, čo je obec pri Banskej Bystrici, blízko výpadovky na Brezno, na začiatku dediny hľadajte vysoký komín. Náš vchod je samostatný zboku budovy, informačné tabuľky Vás k nemu ľahko dovedú, a keby nie, volajte 0949 491 590 (volať v čase 9:00-14:00)

Fitko je to ozaj výnimočné, čisté a vzdušné. To doslova, keďže má aj outdoor sekciu. Veľa šikovných trénerov, ešte viac zaujímavých technických náradí, pomenej železa a viac rozumu.

Športovo-lekárske prehliadky si viete rezervovať v online rezervačnom systéme na stránke, dúfame, že je ľahko ovládateľný, vyberiete si typ prehliadky, nájdete si termín, vyplníte kontaktný formulár, odošlete a dostanete mailom potvrdenie o rezervácii. Máme 3 typy prehliadok, základná prehliadka ŠTANDARD a rozšírené prehliadky EXTRA CYKLO a EXTRA BEH, podľa toho, či sa robia na bicyklovom ergometri alebo bežeckom páse.

V prípade záujmu o prehliadku EXTRA BEH nás kontaktujte telefonicky, termín spoločne doladíme, súvisí to s nutnosťou premiestňovania techniky.

Veľká prosba – v prípade nutnosti zmeny alebo zrušení termínu Vás poprosíme o zmenu cez klientsku zónu, použite e-mail, cez ktorý ste vytvárali rezerváciu a pri prvom prihlásení si nastavte heslo.

Prípadne volajte 0949 491 590, ak Vám nedvíhame prosíme o SMS.

Máme stále desiatky čakateľov a nie je pre nás nič horšie ako keď čakáme na klienta a termín prepadne.

My pracujeme radi, čakanie nás ubíja.

Telovýchovný lekár: MUDr. Miroslav SYLVESTR

zdravotná sestra: Miroslava SYLVESTR JABLONSKÁ

FAQ

OTÁZKY A ODPOVEDE

Všetkým, ktorí majú záujem o svoje  zdravie a športujú, či už rekreačne, teda občasne a pre radosť, alebo pravidelne amatérsky pre zdravie, či profesionálne pre živobytie, dokonca aj pre študentov, ktorí plánujú štúdium na športových školách. Nezáleží, či sú registrovaní alebo neregistrovaní športovci, tí registrovaní majú však výhodu, že im časť sumy za preventívnu prehliadku preplatí zdravotná poisťovňa.

Všetky zdravotné poisťovne preplácajú registrovaným športovcom do veku do 18-tich rokov 50% ceny, zaplatenej u nás na základe nášho potvrdenia o rozsahu prehliadky a pokladničného bloku. K preplateniu sa dajú využiť aj mobilné aplikácie jednotlivých zdravotných poisťovní.

U športovcov starších ako 18 rokov aktuálne časť nákladov prepláca VšZP.

Priniesť si športové oblečenie, obuv, uterák, dievčatá a ženy športovú podprsenku.
Doniesť vyplnený a podpísaný zdravotný dotazník – STIAHNÚŤ TU

Nemusíte byť nalačno.

Centrum športovo-medicínskej diagnostiky
Nemčianska cesta 276

(V objekte Fit Factory – pri komíne)
97401 NEMCE, okr. Banská Bystrica

Telefón: 0949 491 590 (volať v čase 9:00-14:00) 
Email: sylvestr@sportdoktor.sk

img-faq
CELKOVÝ POČET TESTOV
8080808080+

od roku 2015

POČET KLIENTOV
80808080+

v roku 2022